آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)
آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)

آخرین اخبار از استادیوم آزادی تهران (این بخش هر 15 دقیقه بروز خواهد شد)

گزارش خبرنگار کلوب هواداران تراکتورسازی، از استادیوم آزادی:

* 12:30

تا این لحظه، نزدیک به 7 هزار نفر از هواداران تیم تراکتورسازی، وارد استادیوم شده روی سکوها مستقر هستند و حدود 10 هزار نفر، در محوطه مجتمع آزادی در حال آمده شدن برای ورود به استادیوم هستند. گفته میشود شمار هواداران استقلال در این لحظه به تعداد انگشتان دو دست نیست!

* 14:30

با پوزش بابت تاخیر پیش آمده، این تاخیر به دلیل مشکلات خطوط اینترنت شهر تبریز بود.

هر لحظه به تعداد تماشاگران افزوده میشود.
هواداران تراکتورسازی، زیر اسکوربورد استادیوم آزادی مستقر شدند و به تشویق تیم محبوب خود میپردازند.

* 14:45

عکسهای هواداران تراکتورسازی که ساعتها قبل از شروع بازی در استادیوم حاضر شده اند. 

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

* 15:00 

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، امروز از نزدیک تماشاگر این دیدار خواهد بود، این خبر باعث افزایش انگیزه بازیکنان دو تیم(مخصوصا تراکتور) خواهد بود و نوید بخش یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم میباشد.

* 15:15

تعداد هواداران تراکتور در داخل استادیوم، هم اکنون بیش از 10 هزار نفر میباشد و تعداد زیادی از هواداران، در بیرون استادیوم و محوطه مجتمع آزادی، به استراحت مشغولند و با نزدیک شدن به زمان مسابقه، وارد استادیوم خواهند شد.
دقایقی پیش، تعدادی از هواداران استقلال هم وارد ورزشگاه شدند و مجموع هواداران استقلال، در داخل استادیوم به عدد 20 نزدیکتر شد!

به زودی عکسهایی از داخل استادیوم در سایت قرار داده خواهد شد.

* 15:30

طبق توافقاتی که بین باشگاه و نیروی انتظامی انجام گرفته است، تا این لحظه نزدیک به 25.000 صندلی در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار گرفته است و در صورت حضور بیش از این تعداد، سکوهای دیگری در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار خواهد گرفت.

به دلیل قطع بودن سیستم GPRS فعلا امکان ارسال عکس از استادیوم مقدور نمیباشد، امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

* 15:45

استقلالی های حاضر در استادیوم آزادی، که تعدادشان به 100 نفر هم نمیرسد، با شعارهای خود، سعی در تحریک هواداران تراکتورسازی دارند، اما هواداران با هوشیاری خود این حرکت را خنثی کردند.

* 16:30

هوادارانی که از جای جای ایران خود را به استادیوم آزادی رسانده اند، در حال ورود به ورزشگاه هستند و لحظه به لحظه بر تعداد هواداران حاضر در استادیوم افزوده میشود. تا کنون نزدیک به 15 هزار نفر وارد استادیوم شده اند و گفته میشود، تعداد زیادی از هواداران، در حال استراحت در محوطه استادیوم هستند و تا ساعاتی دیگر وارد استادیوم خواهند شد.

به نقل از یک هوادار تهرانی، تعداد هواداران بعد از ساعت 5 خیلی بیشتر خواهد شد، چون خیلی از هواداران تهرانی، تصمیم دارند بعد از اتمام ساعت کاری خود در ورزشگاه حاضر شوند.

* 16:50

عکس ارسالی یک هوادار از تهران

* 17:15

با نزدیک شدن به زمان مسابقه، تعداد حاضرین در ورزشگاه به بیش از 20 هزار نفر رسیده است. هواداران خواستار سکوهای بیشتر هستند و مسئولان باشگاه و نیروی انتظامی در حال مذاکره میباشند. همچنین هواداران مشغول سر دادن شعار "استادیوم خالیه، آذری جا نداره" هستند.
در تعداد هواداران استقلال افزایشی مشاهده نمیشود.

* 17:30

بازیکنان آماده ورود به زمین برای گرم کردن خود هستند. تا دقایقی دیگر، لیست بازیکنان اعلام خواهد شد.
سردار جعفری، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی، با تشویق بی امان هواداران تراکتورسازی، وارد زمین شد.
تعداد هواداران تیم استقلال، در این لحظه، حدود 1000 نفر گزارش شده است.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:35

تعداد هواداران تراکتور، حاضر در ورزشگاه تنزدیک به 30 هزار نفر گزارش شده است و تعداد هواداران تیم استقلال حدود 6 هزار نفر.
با توجه به پر شدن سکوهای اختصاص یافته برای هواداران تیم تراکتورسازی، هواداران خواهان گرفتن سکوهای بیشتری هستند اما نیروی انتظامی با دادن سکوهای بیشتر مخالفت میکند.

* 18:55

با وساطت سردار جعفری و عزیز محمدی، سکوهای بیشتری به هواداران تیم تراکتورسازی اختصاص داده شد.
بازیکنان هر دو تیم، در حال ورود به زمین برای انجام مراسم ابتدایی بازی هستند. برای تیم تراکتورسازی و هواداران این تیم آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم شاهد یک بازی زیبا و در نهایت برد تراکتور باشیم.

گزارش: علیرضا حسن زاده

 

تعداد بازدید از این خبر: 42043 بار
امتیاز: 474
منبع: کلوب هواداران تراکتورسازی
ارسال شده در: 1390/01/21 | ساعت: 12:36
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 8 + 6
برترین اخبار 1 ماه اخیر
...
203 امتیاز | 6914 بازدید
انصاری‌فرد: تراکتور افتخار آذربایجان است/ همیشه این تیم را خانه خودم می‌دانم
3 امتیاز | 4730 بازدید
نظمی: در تراکتورسازی به روی انصاری‌فرد باز است
3 امتیاز | 1648 بازدید
مهدی کیانی: با 3 امتیاز به تبریز برمی گردیم
3 امتیاز | 1854 بازدید
محمد ابراهیمی: در اصفهان تنها نخواهیم بود
2 امتیاز | 2298 بازدید
لک: بعد از گل فولاد، 45 دقيقه گريه کردم!
2 امتیاز | 2023 بازدید
ذوالفقاری: ادینیو حرفه ای است، قهر نمی کند
2 امتیاز | 2676 بازدید
خطیبی: نمی‌دانم چرا همه می‌گویند بازی دادن به جوان‌ها ریسک است
2 امتیاز | 2060 بازدید
کسب 3 امتیاز در اولین بازی
1 امتیاز | 3041 بازدید
خطیبی:مدعیان پس از هفته هفتم مشخص می شوند
1 امتیاز | 1771 بازدید
کیانی: می خواهیم با هوادارانی که قهر کرده اند آشتی کنیم
1 امتیاز | 2386 بازدید
کياني: مقابل ذوب‌آهن بهتر عمل مي‌کنيم
1 امتیاز | 1486 بازدید
شناخت نسبی از ذوب آهن داریم/ باید بهتر از بازی با فولاد باشیم
1 امتیاز | 1459 بازدید
ثاقبی: قصد بازگشت به ملوان را ندارم/ برای پیشرفت به تراکتور آمدم
1 امتیاز | 2970 بازدید
ادینهو : خیلی خوشحالم که تراکتور را انتخاب کردم
1 امتیاز | 2524 بازدید
آخرین نظرات
فرزاد میگوید:
ادینیو هم بومیه؟لک،بیکای،شفیعی،آل نعمه،ایران پوریان، کیانی،عبدالزهرا،ثاقبی،پورحمت الله،هانی میرهاشمی،... چی؟بومی هستن؟کیفیت بازیکن مهمه.بومی یا غیر بومی بودن اهمیت نداره.اون دو تا پاس طلایی ادینیو نبود چه جوری دلیر گل میزد و اخراج میگرفت؟ گرچه دلیر داره روی فرم میاد. اما درباره سامان باید بگم که افت کرده اون توپ هم به پای مدافع حریف خورد رفت گل وگرنه معلوم نبود کجا میرفت.به جز همون صحنه اصلا در جریان بازی نبود.باید تلاشش رو بیشتر کنه.
2 ساعت پیش
arman333 میگوید:
ذلم برای نتیجه نگرفتن گسترش میسوزه من ترکم تعصب دارم به داشته هایم برای من تراکتورو گسترش فرقی نمیکند هر دو پاره تنم هستند دلم میشکند از شکست اینچنینش اتیش میگیرم از سر به زیر شدن بازیکنانی که همه شان از رگ و ریشم هستند .طاقت اینکه مربی کوچکی مثل تارتار تیمه دیارم را به فنا ببرد و ارام در خود بخنددد را ندارم .
2 ساعت پیش
پیام تراختورچی میگوید:
بعدش میگن هوادار کم شده ، بابا این چه رفتاریه با تماشاگرا دارن اینا ، به مولا آدم میترسه نزدیکشون بشه ، انگار قاتل میگیرن ، آقا قیمت بلیط ها هم زیاده امروز به ۲۰ تا از دوستام زنگ زدم همشون گفتن بلیط گرونه نمیتونیم بیایم بابا ما جوونا بیکاریم ، مگه حقوق ملیونی داریم که ۵۰۰۰ تومانشو بدیم به بلیط ، خیلی سخت پول جمع میکنیم ، یعنی چی آخه ؟ رفتاره مسعولین و قیمت بلیط ها باید درست شه تا تماشا چی زیاد شه ...
2 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
دوست عزیز این حرفهای عوامانه روبذاریدکنار.حضوردر استادیوم هیچ ارتباطی باغیرت داشتن یانداشتن نداره.تاکیدزیادبراین مسئله شده پاشنه آشیل تیم که هر روز تیتر بزنن بازپرشورها نیامدن براتیم حاشیه دست شه.به این همنوعتون که اینجادرخواست کمک کرد و تعدادی با بی شرمی مزاحمش شده بودن کمک کردید؟و خیلیای دیگه که از کنارشون با بی تفاوتی میگذرید.میدونید آمرلی کجاست؟حدفاصل بین بغداد و کرکوک.20 هزار ترکمن شیعه بیش از 70 روزه درمحاصره داعش هستن وجانانه دارن از شرفشون دفاع میکنن.زنای ترکمن به خودشون نارنجک میبندن زنده دست داعش نیافتن.غیرت به اون میگن.
3 ساعت پیش
ناشناس میگوید:
فوری کریم انصاریفرد مشکل سربازی دارد
3 ساعت پیش
سعید تراکتور میگوید:
دوست عزیز تمام پیشکسوتانی که با تراکتور بدنیا اومدند کارشناس هستند.خیلی از هواداران که روی سکو میشینند خودشون بهتر از بعضی ها فوتبال بلد هستند.من یقینا بیشتر از شما قلبم واسه تراکتور میطپه .گفتن نقاط ضعف دوست اونهم دوستی چون تراکتور ایراد نیست نپذیرفتن ویا اونو تخریب بحساب اوردن عیبه مربی تراکتور اگه این ایراد تیم رو برطرف نکنه مطمئنا از اون ناحیه ضربه خواهد خورد.
3 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
موافقم.نتیجه خوب بود اما باز هم رو نبوغ فردی بازیکنان. نفت با اینکه یکی از ضعیفترین خطوط حمله و دفاع رو داره و 60 دقیقه 10 نفره بود تراختور رو تحت فشار گذاشته بود. نفت از 75 به بعد دیگه نای دویدن توی زمین رو نداشت.تراختور از موقعیتهاش برخلاف بازی با ملوان خوب استفاده کرد.این پیروزی دور از ذهن نبود.نگرانی اصلی برای بازیهای خارج از خانه ست که امیدوارم یه فکر اساسی بکنن.
3 ساعت پیش
اوغوز خان میگوید:
والا بخدا ما اونقدر گفتیم و کسی نشنید که دیگه خسته و بیزار شدیم از اینهمه تبعیض و تفاوت ... در چند سال گذشته همه بازیهای استفراغ ( به استثنای 1بازی ) در حدود 1 الی 1/5 ساعت دیرتر از بازی تراختور شروع میشد تا که نتیجه نهایی بازی برای تیم عزیز دوردانه دولتی و مرکزی استفراغ مشخص شده باشه تا که بیچاره ها بدونند و آماده باشند تا پیروزی را با تبعیض و نژاد پرستی صاحب بشن... نمیدونم دیگه چی باید گفت و تا کی باید گفت و...........
3 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
تراختور 15 دقیقه آخر خوب بازی کرد اونم به دلیل تعویض بازیکنان و خستگی تیم 10 نفره نفت. از طرفی باز نبوغ ادینیو به داد تیم رسید.دو تا پاس عالی کمر نفت رو شکست. تیمی که میخواد سهمیه بگیره یا قهرمان شه علیرغم کسب امتیاز در خانه باید خارج از خانه هم امتیاز بگیره.اگر نقاط ضعف رو پوشش نده خارج از خانه حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
3 ساعت پیش
محمد میگوید:
آقا ببخشید ها، ولی مسخره شو در آوردین دیگه بخدا. تا دیروز همه تو این سایت میگفتن تو بازی جمعه حتما حداقل طبقه ی اول رو پر میکنیم.منم پیش خودم گفتم ایول،اله بیر تیراختورچی لار گینه ده غیرته گلیپ لر! اما ساعت ۵:۱۰ که رسیدم ورزشگاه، نزدیک بود شاخ در بیارم. دیدم تا یک ساعت باقیمانده تا بازی که هیچ، تا فردا همین موقع هم ورزشگاه پر بشو نیست. بخدا نمیدونم چرا نمیایین.
3 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
در سایت ثبت نام کن و با شماره ملی بلیط بگیر.یه کم گرون تره. مشکلی هم نداره.فقط به موقع بگیر که احتمالا 10 درصد زود تموم میشه
3 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
با نظر شما تا حدودی موافقم.تیمی در لیگ قهرمان میشه که امتیازات بازی با تیم های ضعیف رو بطور کامل بگیره.رفت و برگشت.اگر هم در بازی با رقبا هم امتیاز از دست بده اهمیت زیادی نداره.فقط امتیاز کامل از تیم های ضعیف یعنی قهرمانی. تراختور برای امتیاز گیری در بازیهای خارج از خانه باید نقاط ضعفش رو پوشش بده و یه کم با شجاعت بیشتری بازی کنه.یه پیروزی و دو باخت برابر با سه مساویه پس باید خارج از خونه جسورتر بازی کنه.
3 ساعت پیش
قوجا تبریز میگوید:
سلام دیرم.ایستادیوما گدن وطن داشلاریمنان سونسوز تشککورلریمی بولدوروب هاممیزین اللریزدن وایاخلاریزدان اوپورم. بیرعلت وار ایستادیوما بیرزاماناجان گلنمیه جاغام البته اوشاقلاردان اون اونبش نفره جان گتدیم اتوردوم ایستادیوما. آمما اوزومی تز اوه یتیریب تیلویزیون آشدیم الله شاهید اله ایاخ اوسته قورودوم!!!!!!! فیکر اله دیم کانالی ایشتیباه آشمیشام آمما گوردوم یوخ اله گوزلریم دوز گورور صندل لر هاممیسی بوشدی آغلاماخ باسدی بیله می سیزی آند وریرم عشقیمیز آزربایجاننین احترامینا گلین بو ایشین عیللتلرین تاپاخ بابا بیزه نولوب آخی؟؟؟ گینه ده یاشاسین ایستادی
3 ساعت پیش
سجاد88888888888 میگوید:
اره منم دیدم واقعا چرا اینطور میکنن اخه حق دخترارو میخورن یاشاسین اون دخترای با غیرتی که اومده بودن اونجا غیرتشون از هزارتا مرد که نشسته تو خونه ونمیاد استادیوم بیشتره
3 ساعت پیش
فرزاد میگوید:
اصلا 20 هزار نفر.دوست عزیز وقتی تیم نتیجه میگیره پرداختن به این مسائل لزومی نداره.به فکر بلیط الکترونیکی استادیوم ازادی باشید.این بازی تموم شد.
3 ساعت پیش