آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)
آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)

آخرین اخبار از استادیوم آزادی تهران (این بخش هر 15 دقیقه بروز خواهد شد)

گزارش خبرنگار کلوب هواداران تراکتورسازی، از استادیوم آزادی:

* 12:30

تا این لحظه، نزدیک به 7 هزار نفر از هواداران تیم تراکتورسازی، وارد استادیوم شده روی سکوها مستقر هستند و حدود 10 هزار نفر، در محوطه مجتمع آزادی در حال آمده شدن برای ورود به استادیوم هستند. گفته میشود شمار هواداران استقلال در این لحظه به تعداد انگشتان دو دست نیست!

* 14:30

با پوزش بابت تاخیر پیش آمده، این تاخیر به دلیل مشکلات خطوط اینترنت شهر تبریز بود.

هر لحظه به تعداد تماشاگران افزوده میشود.
هواداران تراکتورسازی، زیر اسکوربورد استادیوم آزادی مستقر شدند و به تشویق تیم محبوب خود میپردازند.

* 14:45

عکسهای هواداران تراکتورسازی که ساعتها قبل از شروع بازی در استادیوم حاضر شده اند. 

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

* 15:00 

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، امروز از نزدیک تماشاگر این دیدار خواهد بود، این خبر باعث افزایش انگیزه بازیکنان دو تیم(مخصوصا تراکتور) خواهد بود و نوید بخش یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم میباشد.

* 15:15

تعداد هواداران تراکتور در داخل استادیوم، هم اکنون بیش از 10 هزار نفر میباشد و تعداد زیادی از هواداران، در بیرون استادیوم و محوطه مجتمع آزادی، به استراحت مشغولند و با نزدیک شدن به زمان مسابقه، وارد استادیوم خواهند شد.
دقایقی پیش، تعدادی از هواداران استقلال هم وارد ورزشگاه شدند و مجموع هواداران استقلال، در داخل استادیوم به عدد 20 نزدیکتر شد!

به زودی عکسهایی از داخل استادیوم در سایت قرار داده خواهد شد.

* 15:30

طبق توافقاتی که بین باشگاه و نیروی انتظامی انجام گرفته است، تا این لحظه نزدیک به 25.000 صندلی در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار گرفته است و در صورت حضور بیش از این تعداد، سکوهای دیگری در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار خواهد گرفت.

به دلیل قطع بودن سیستم GPRS فعلا امکان ارسال عکس از استادیوم مقدور نمیباشد، امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

* 15:45

استقلالی های حاضر در استادیوم آزادی، که تعدادشان به 100 نفر هم نمیرسد، با شعارهای خود، سعی در تحریک هواداران تراکتورسازی دارند، اما هواداران با هوشیاری خود این حرکت را خنثی کردند.

* 16:30

هوادارانی که از جای جای ایران خود را به استادیوم آزادی رسانده اند، در حال ورود به ورزشگاه هستند و لحظه به لحظه بر تعداد هواداران حاضر در استادیوم افزوده میشود. تا کنون نزدیک به 15 هزار نفر وارد استادیوم شده اند و گفته میشود، تعداد زیادی از هواداران، در حال استراحت در محوطه استادیوم هستند و تا ساعاتی دیگر وارد استادیوم خواهند شد.

به نقل از یک هوادار تهرانی، تعداد هواداران بعد از ساعت 5 خیلی بیشتر خواهد شد، چون خیلی از هواداران تهرانی، تصمیم دارند بعد از اتمام ساعت کاری خود در ورزشگاه حاضر شوند.

* 16:50

عکس ارسالی یک هوادار از تهران

* 17:15

با نزدیک شدن به زمان مسابقه، تعداد حاضرین در ورزشگاه به بیش از 20 هزار نفر رسیده است. هواداران خواستار سکوهای بیشتر هستند و مسئولان باشگاه و نیروی انتظامی در حال مذاکره میباشند. همچنین هواداران مشغول سر دادن شعار "استادیوم خالیه، آذری جا نداره" هستند.
در تعداد هواداران استقلال افزایشی مشاهده نمیشود.

* 17:30

بازیکنان آماده ورود به زمین برای گرم کردن خود هستند. تا دقایقی دیگر، لیست بازیکنان اعلام خواهد شد.
سردار جعفری، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی، با تشویق بی امان هواداران تراکتورسازی، وارد زمین شد.
تعداد هواداران تیم استقلال، در این لحظه، حدود 1000 نفر گزارش شده است.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:35

تعداد هواداران تراکتور، حاضر در ورزشگاه تنزدیک به 30 هزار نفر گزارش شده است و تعداد هواداران تیم استقلال حدود 6 هزار نفر.
با توجه به پر شدن سکوهای اختصاص یافته برای هواداران تیم تراکتورسازی، هواداران خواهان گرفتن سکوهای بیشتری هستند اما نیروی انتظامی با دادن سکوهای بیشتر مخالفت میکند.

* 18:55

با وساطت سردار جعفری و عزیز محمدی، سکوهای بیشتری به هواداران تیم تراکتورسازی اختصاص داده شد.
بازیکنان هر دو تیم، در حال ورود به زمین برای انجام مراسم ابتدایی بازی هستند. برای تیم تراکتورسازی و هواداران این تیم آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم شاهد یک بازی زیبا و در نهایت برد تراکتور باشیم.

گزارش: علیرضا حسن زاده

 

تعداد بازدید از این خبر: 42167 بار
امتیاز: 463
منبع: کلوب هواداران تراکتورسازی
ارسال شده در: 1390/01/21 | ساعت: 12:36
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 3 - 3
برترین اخبار 1 ماه اخیر
...
211 امتیاز | 7126 بازدید
خطیبی: بچه ها اینگونه ادامه دهند کل ایران طرفدار تراکتور می شود
127 امتیاز | 5614 بازدید
تراختور 4-1 راه آهن; صعود به صدر جدول
121 امتیاز | 3164 بازدید
ادینهو: عاشق مردم تبریز شده ام
117 امتیاز | 3346 بازدید
دلیر: به دنبال آقای گلی هستم/ بدون قرارداد برای تراکتورسازی بازی می‌کنم
81 امتیاز | 2931 بازدید
خطیبی: جانشین عبدالزهرا احتمالا یک خارجی است
76 امتیاز | 4682 بازدید
ادینیو: این همه بازیکن خالکوبی دارند اما روی من زوم کرده‌اند
75 امتیاز | 2341 بازدید
خطیبی: کی روش، تراکتور را به جام ملت ها بفرستد
75 امتیاز | 2618 بازدید
نریمان جهان: پرس جدول را از اهواز شروع میکنیم
68 امتیاز | 2200 بازدید
چند خبر از باشگاه تراختور
65 امتیاز | 3752 بازدید
ادینیو: سرما و گرما ندارد، باید همه بازیها را ببریم
62 امتیاز | 2213 بازدید
ایرانپوریان: فکر می کردم احساسی شویم، بازیکنان هوشیار بازی کردند
57 امتیاز | 2516 بازدید
مهدی کیانی: منتظر هواداران در ورزشگاه هستیم
48 امتیاز | 1867 بازدید
شفیعی: صدر جدول را به راحتی از دست نخواهیم داد
41 امتیاز | 1279 بازدید
احمدزاده از ليست 18 نفره کنار گذاشته شد
41 امتیاز | 3577 بازدید
آخرین نظرات
متحد میگوید:
جناب آل نعمه من ازت طرفداری میکردم تا اینکه چشمم به این مصاحبت افتاد. حواست باشه که بازی با سپاهان آخرین فرصتته . پس سعی کن نشون بدی اون بازی خوبتو . وگرنه تو دره گرگها جوری تحقیرت میکنیم که از به دنیا اومدنت پشیمون شی.
5 ساعت پیش
محمد میگوید:
در تعجبم از این همزبانان جوگیر.‌ انگار همه چیز براتون یا سیاهه یا سفید. با یک حرکت خوب بازیکن رو به عرش میبرید و با یه اشتباه با کله به فرش میارینش.البته تا بوده همین بوده. هواداران قدیمی تیراختور متوجه میشن چی میگم. از سال ها قبل توهم توطعه در جمع بعضی از طرفدارامون بیشتر از تحلیل های فنی علاقه مند داشته! انگ کم کاری و تبانی به احمد آل نعمه مقابل استقلال خوزستان، محسن فروزان مقابل داماش،حاج صفی مقابل سپاهان و ذوب آهن، و در زمان های دورتر به بازیکنانی مثل داوود حق دوست،علی آذری،اسد الله توکلی،رضا محمدیانی و ... زده شده. در عجبم از این طرفداران!
6 ساعت پیش
نادراردبیل میگوید:
فردا میام تبریز تاروز جمعه هم اونجا هستم میرم ورزشگاه خواهش میکنم بیایین ورزشگاه پر شه یاشاسین غیرتلی طرفدارلار یاشاسین تراختور
6 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
اشتباه تایپی صورت گرفته (با عجله تایپ کرده اند) ؛ همان طور که قبلاً گفتم ، گل زدن در پستی که من بازی می کنم راحت نیست ، مخصوصاً این بازی که خیلی عقب بازی کردم ، آنقدر شرایط زمین بد و هوا گرم بود که نمی توانستم به خط حمله اضافه شوم ، ولی مهم این است که ادینهو و دلیر گل زدند .فکر کنم اولین بار است که در لیگ برتر ، دو گلزن بالای جدول از یک تیم هستند.امیدوارم دو تایشان با هم آقای گل شوند.
7 ساعت پیش
ساو-آلان میگوید:
آل نعمه قیافه اش به کریمیان شبیه است.مشاهده آل نعمه مرابیادکریمیان وماجرای زدوخوردش درساعت سه نصف شب می اندازد!آنشب که باکاظمیان بودندو.......!رسانه ها ومسولین باشگاهآبروداری کردندونگفتندآنچه راکه میبایدمیگفتند! وحتی همین سایت! روشنگریهای حقیرراسانسورفرمودندونهایتابا آن حضورانبوه هواداران دربیمارستان وباقی قضایا،کریمیان قول دادتا درفوتبالست،درتراختورباشد!سایتهاورسانه های زرد،چه هاکه ننوشتندبرعلیه مردم آذربایجان؟نتیجه:آبروداری برای یک نفر،آبروبری برای یک ملت!!
7 ساعت پیش
ساو-آلان/اردبیل لی میگوید:
باتقدیرازگزارش جالب عباس قانع یزدی ،درخصوص گزارشگران مرکزتبریزبایدگفت که ازهمه بدتر گزارش علی حسنپوراست.گزارشهایش کلیشه ای،خواب آور،تودماغی،بدون محتوای گزارشگری و...است! امروز میلادوطن پرست هم نشان دادکه گویا گوینده تلویزیون منطقه آذربایجان نیست ونمیداندکه مردم آذربایجان چه احساسی نسبت به محسن نامسلمان دارندکه ازایشان تعریف وتمجیدکردندکه هیچ سنخیتی باگزارش بازی ذوباهن-گسترش نداشت !
7 ساعت پیش
تلاش میگوید:
قردش لر نیه محبوب بازیکن میدان دا پیاده روی الییر هئچکس اعتراض إلمیر؟مگر محبوب بازیکن 600 میلیون آلیب کی قاش قاباخ سالاسین و میدان دا قاشماسین؟بومی اویونچی بو ایشلری گورسه بیلسین آخلاتمین جان ألچحمه روخ کی نیه بو ایشی گوروب سن
8 ساعت پیش
ساو-الان/اردبیل لی میگوید:
خوزستان که آب وهوائی مغایرباآذربایجان دارد وفاصله اش دوراست،سه تیم درلیگ دارد!به عبارتی فولاد،رقیب تراختور،جهاربازیش رادرخانه خود دارد. دراین میان حضورگسترش فولاد درلیگ برترسبب شده که تراختوردوبازی رادرخانه باشدکه ازچندجهت برای تراختورمفیداست!! حضورهواداران تراختوردرتشویق فولاداذربایجان نیز ازچندجهت مفیداست که هواداران باید بادرنظرداشت آن فوایدحتما دربازیهای فولادحاضرباشند!
8 ساعت پیش
ندا میگوید:
No to recialism
8 ساعت پیش
سعید تراکتور میگوید:
آل نعمه از قرار معلوم هوایی شده و داره سر ناسازگاری با تیم میزاره و میخواد که تراکتور اونو اخراج کنه تا به پولش برسه احتمالا هم بره اس اس یا پس پس
8 ساعت پیش
س-ا/اردبیل لی/2 میگوید:
القصه!جناب لوچ بهمراه کارنشناس برنامه سعی درلوث پیروزی نشاط آورفولادنمودندوآنرازیرسوال برده وبیهوده قلمدادکردند!جناب لوچی دراین مصاحبه جای کارشناس صحبت میکردوآنچه را فلاح نگفته بودبرعلیه تیم پیروزمیدان میگفت!!واقعیت اینست که عده ای دندان تیزکرده اندکه باتعویض تارتار،قوم وخویش خودراواردتیم فولادکنندوازخان زنوزی متنعم شوند،اما به چه قیمتی؟حتی بقیمت سقوط گسترش!؟؟؟...تغاری بشکند،ماستی بریزد / جهان گرددبکام کاسه لیسان !
8 ساعت پیش
س-ا/اردبیل لی/1 میگوید:
فولادآذربایجان،امروز بابازی خوب وپیروزی ،دلهای ماراخوشحال کرد. بطوریکه گل محمدی هم اذعان کرده،فولادمستحق پیروزی بود.فولادهم پا جای پای برادربزرگ خودگذاشت ودرآخرین دقایق باخت رابه برد تبدیل کرد. پیروزی فولاد که برابرخروج این تیم ازبحرانست بااشتباه فاحش تیم داوری همراه بود.جالبست که بعدبازی گوینده سیمای نواداد،قیافه مادرمرده هاراگرفته بود!این گوینده که مثل فردوسی پورازسلامت جسمی لازم برای گویندگی برخوردارنیست وبسان فردوسی پور،بینندگان بایدنگاه لوچ وچندش آوراوراتحمل کنند،مدام درتکاپوست تانگاه لوچ وچپی چشم خودراازدیدبیننده مخفی نگه دارد.
8 ساعت پیش
س-ا/اردبیل لی/3 میگوید:
کاسه لیسانیکه منتظرتعویض تارتاروشکستن دایره تیم فولادهستند،برای عوامفریبی موضوع مربی بومی راپیش میکشندوحتی برای ترغیب هواداران نام تونی راهم بزبان میآورندکه میدانند،برای تونی رمجوزنمیدهند!ودرباره مربی بومی هم بمردم دروغ میگویند،چون تارتار ترک اردبیل است واگر کاسه لیسان،قبول کنندکه اردبیل هم جزء آذربایجانست،دیگرباید دندان طمع خودرابکشندوبگذارندکه تیم مردمی آذربایجان بامربی بومی سروسامان بگیردویارویاورتراختورباشد!!
8 ساعت پیش
تراختوربایراقی میگوید:
گزارش لحظه به لحظه همه بازی ها به صورت اختصاصی + عکس های منتخب و مصاحبه http://tiraxtur-bayragi5.rozfa.com
8 ساعت پیش
عشقیم تراکتور میگوید:
ساغول ساغول ما که مانند هوادارای استقلال بی غیرت نیستیم با یک مساوی دست از حمایت بکشیم
9 ساعت پیش