آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)
آخرین اخبار از استادیوم آزادی(پایانی)

آخرین اخبار از استادیوم آزادی تهران (این بخش هر 15 دقیقه بروز خواهد شد)

گزارش خبرنگار کلوب هواداران تراکتورسازی، از استادیوم آزادی:

* 12:30

تا این لحظه، نزدیک به 7 هزار نفر از هواداران تیم تراکتورسازی، وارد استادیوم شده روی سکوها مستقر هستند و حدود 10 هزار نفر، در محوطه مجتمع آزادی در حال آمده شدن برای ورود به استادیوم هستند. گفته میشود شمار هواداران استقلال در این لحظه به تعداد انگشتان دو دست نیست!

* 14:30

با پوزش بابت تاخیر پیش آمده، این تاخیر به دلیل مشکلات خطوط اینترنت شهر تبریز بود.

هر لحظه به تعداد تماشاگران افزوده میشود.
هواداران تراکتورسازی، زیر اسکوربورد استادیوم آزادی مستقر شدند و به تشویق تیم محبوب خود میپردازند.

* 14:45

عکسهای هواداران تراکتورسازی که ساعتها قبل از شروع بازی در استادیوم حاضر شده اند. 

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

هواداران تراکتورسازی در استادیوم آزادی

* 15:00 

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، امروز از نزدیک تماشاگر این دیدار خواهد بود، این خبر باعث افزایش انگیزه بازیکنان دو تیم(مخصوصا تراکتور) خواهد بود و نوید بخش یک بازی زیبا از سوی هر دو تیم میباشد.

* 15:15

تعداد هواداران تراکتور در داخل استادیوم، هم اکنون بیش از 10 هزار نفر میباشد و تعداد زیادی از هواداران، در بیرون استادیوم و محوطه مجتمع آزادی، به استراحت مشغولند و با نزدیک شدن به زمان مسابقه، وارد استادیوم خواهند شد.
دقایقی پیش، تعدادی از هواداران استقلال هم وارد ورزشگاه شدند و مجموع هواداران استقلال، در داخل استادیوم به عدد 20 نزدیکتر شد!

به زودی عکسهایی از داخل استادیوم در سایت قرار داده خواهد شد.

* 15:30

طبق توافقاتی که بین باشگاه و نیروی انتظامی انجام گرفته است، تا این لحظه نزدیک به 25.000 صندلی در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار گرفته است و در صورت حضور بیش از این تعداد، سکوهای دیگری در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار خواهد گرفت.

به دلیل قطع بودن سیستم GPRS فعلا امکان ارسال عکس از استادیوم مقدور نمیباشد، امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

* 15:45

استقلالی های حاضر در استادیوم آزادی، که تعدادشان به 100 نفر هم نمیرسد، با شعارهای خود، سعی در تحریک هواداران تراکتورسازی دارند، اما هواداران با هوشیاری خود این حرکت را خنثی کردند.

* 16:30

هوادارانی که از جای جای ایران خود را به استادیوم آزادی رسانده اند، در حال ورود به ورزشگاه هستند و لحظه به لحظه بر تعداد هواداران حاضر در استادیوم افزوده میشود. تا کنون نزدیک به 15 هزار نفر وارد استادیوم شده اند و گفته میشود، تعداد زیادی از هواداران، در حال استراحت در محوطه استادیوم هستند و تا ساعاتی دیگر وارد استادیوم خواهند شد.

به نقل از یک هوادار تهرانی، تعداد هواداران بعد از ساعت 5 خیلی بیشتر خواهد شد، چون خیلی از هواداران تهرانی، تصمیم دارند بعد از اتمام ساعت کاری خود در ورزشگاه حاضر شوند.

* 16:50

عکس ارسالی یک هوادار از تهران

* 17:15

با نزدیک شدن به زمان مسابقه، تعداد حاضرین در ورزشگاه به بیش از 20 هزار نفر رسیده است. هواداران خواستار سکوهای بیشتر هستند و مسئولان باشگاه و نیروی انتظامی در حال مذاکره میباشند. همچنین هواداران مشغول سر دادن شعار "استادیوم خالیه، آذری جا نداره" هستند.
در تعداد هواداران استقلال افزایشی مشاهده نمیشود.

* 17:30

بازیکنان آماده ورود به زمین برای گرم کردن خود هستند. تا دقایقی دیگر، لیست بازیکنان اعلام خواهد شد.
سردار جعفری، مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی، با تشویق بی امان هواداران تراکتورسازی، وارد زمین شد.
تعداد هواداران تیم استقلال، در این لحظه، حدود 1000 نفر گزارش شده است.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:05

بازیکنان تیم تراکتورسازی در این دیدار، عباس محمدی، مصطفی اکرامی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، داوود دانشدوست، آندرانیک تیموریان، مهدی کیانی، جاسم کرار، لئوناردو پیمنتا، علی علیزاده و محمد ابراهیمی میباشند.

* 18:20

هواداران در حال تشویق تک تک بازیکنان تیم تراکتور هستند که در حال گرم کردن خود میباشند.
در تیم استقلال فرهاد مجیدی به دلیل مصدومیت غایب است.
پیراهن 120 متری تیم تراکتورسازی، توسط هواداران تیم در ورزشگاه باز شد و مورد تشویق دیگر هواداران قرار گفت.

* 18:35

تعداد هواداران تراکتور، حاضر در ورزشگاه تنزدیک به 30 هزار نفر گزارش شده است و تعداد هواداران تیم استقلال حدود 6 هزار نفر.
با توجه به پر شدن سکوهای اختصاص یافته برای هواداران تیم تراکتورسازی، هواداران خواهان گرفتن سکوهای بیشتری هستند اما نیروی انتظامی با دادن سکوهای بیشتر مخالفت میکند.

* 18:55

با وساطت سردار جعفری و عزیز محمدی، سکوهای بیشتری به هواداران تیم تراکتورسازی اختصاص داده شد.
بازیکنان هر دو تیم، در حال ورود به زمین برای انجام مراسم ابتدایی بازی هستند. برای تیم تراکتورسازی و هواداران این تیم آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم شاهد یک بازی زیبا و در نهایت برد تراکتور باشیم.

گزارش: علیرضا حسن زاده

 

تعداد بازدید از این خبر: 42329 بار
امتیاز: 463
منبع: کلوب هواداران تراکتورسازی
ارسال شده در: 1390/01/21 | ساعت: 12:36
ارسال خبر به:
لطفا در ارسال نظرات این قوانین را رعایت فرمائید:
1.برای سهولت در خواندن و نوشتن، متن های فینگلیش و لاتین تایید نمی شود.
2.هرگونه اظهار نظر حاوی توهین، مطالب غیر ورزشی و سیاسی تایید نمی شود.
3.نظراتی که طولانی و بیش از 560 کاراکتر باشند، تایید نمیشوند.
4.نظراتی که با محتویات یکسان و بیش از یک بار ارسال شود تائید نخواهد شد.

نام شما:
نظر شما:
تعداد کاراکتر مجاز : 560

سوال امنیتی:
= 2 - 9
برترین اخبار 1 ماه اخیر
شبکه سهند، پسرفت به جای پیشرفت!
253 امتیاز | 6521 بازدید
...
223 امتیاز | 7386 بازدید
محروم، محروم، محروم تر...
177 امتیاز | 5971 بازدید
مصاحبه تفصیلی با رسول خطیبی
159 امتیاز | 3873 بازدید
ثاقبي: سرباز مردم آذربايجانم
115 امتیاز | 3425 بازدید
خليل زاده از نيم فصل دوم در تراکتور
105 امتیاز | 3925 بازدید
خرید جدید ماهینی و عشوری
102 امتیاز | 3809 بازدید
سايپا 0-1 تراکتورسازي؛ انتقام دلير از جلالي
98 امتیاز | 2742 بازدید
خطيبي: کي‌روش به تراکتور بي‌احترامي کرده است
97 امتیاز | 2796 بازدید
ادینیو:حضور در استرالیا سورپرایز بزرگی برای من خواهد بود
96 امتیاز | 3523 بازدید
خطیبی، مربی بدنساز را در اختیار باشگاه گذاشت
86 امتیاز | 2863 بازدید
خطیبی: بهترین یارگیری نیمفصل از آنِ تراکتور است/ کسی حق ندارد در خصوص تراکتور مصاحبه کند
86 امتیاز | 3939 بازدید
خطیبی پس از شکست تشویق شد‌
86 امتیاز | 2836 بازدید
رکورد پرتماشاگرترین تیم لیگ در معرض خطر
84 امتیاز | 3243 بازدید
تمایل افشین برای حضور در تراکتور
83 امتیاز | 3611 بازدید
آخرین نظرات
اردبیل لی/1 میگوید:
اززمان رضاشاه که شعارش-یک ملت ویک زبان-بود،جنگ شهرهانیز جزء سیاستهای رسیدن به هدف اعلیحضرت پهلوی بوده است ومتاسفانه پیروان پهلوی ،به جنگ شهرهاکه اختلاف اندازی بین اهالی شهرهای آذربایجان ودرنتیجه تضعیف ملت آذربایجانست،ادامه میدهند! برکسی پوشیده نیست که غالب اردبیلیهابه علی دائی حساسیت دارندوافرادی دراین سایت بی ربط وبی جابرعلیه اومینویسندتااختلافهاشعله ورگردد! اگرازخطیبی انتقادی شده چه ربطی به دائی واردبیلیهادارد؟
13 ساعت پیش
اردبیل لی/2 میگوید:
هواداران تراختوربایدهشیارباشندکه جنگ شهرهاضربه مهلکی برپیکرآذربایجانست ومابایدجلوی آنرابگیریم واشتباه یک فردرابه یک شهرتعمیم ندهیم وروی نکات مثبت بنگریم! درآستانه بازی تراختورباپیروزی درتهران،علی دائی گفت:تراختور تیم اول هرآذربایجانی است ! وبعدهمین جمله،سیاسی رئیس هیئت مدیره پیروزی ازمدیرعامل خواست که دائی رابرکنارکندکه اونکردوبرخلاف قانون،خودشخصا از.......خواست که اورابه درفشی فر راه ندهند! دائی چندسال پیش اشتباه بزرگی مرتکب شدکه همه میدانیم،ولی بعدازآن درفکردلجوئی مردم وجبران بوده است!
13 ساعت پیش
امیر میگوید:
بابا بخدا فحش و توهین برا ما و آذریها زشته... نکنید نگید بخدا اینا مترصد یه اشتباه از ما هستن که برامون حاشیه درست کنند.....دوستای من،،،گیرم دیروز رحمتی وقت کشی میکرد،خب حق داره تیمش جلو بود. ما هم از اینکارا میکنیم.اونم بازیکن تیمش بود و قرار نبود به نفع ما اقدام کنه.
13 ساعت پیش
تلاش میگوید:
اصلا کمیته انضباتی تشکیل بشه مگه تو بازی پدیده با استقلال درگیری نشده؟چرا اونا محروم نشن؟وقتی بازیکن تیم حرف تو آزادی مصدوم میشن تماشاگرای اس پس میگن ببر بیرون کو... چرا اونا محروم نمیشن؟
14 ساعت پیش
تلاش میگوید:
برادری که تو تی تی ها بازیکن تیم حریف رو تشویق میکنی داری کمر تراکتور رو میشکنی باور کن کمر تیمو شکستی.مومن بافرهنگ بودن تشویق بازیکن حریف نیست عزیز بازیکن حریف با تشویق شما به تیم خودمون داره گل میزنه مومن کافیه بسته دیگه بازیکن حریف اگه واست ارزش قائل بود از تیم نمیرفت.بردار تی تی چرا همیشه غریبه ها و اونایی که از تیم رفتن واست ارزش داره.فکر نمیکنی کارات برعکسه؟
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
قدیمنن دییپ لر : ایلانن قویروغون أیاخلاماسان ، دؤنوپ ساشماز. رحمتی ده بیخود إلیر ، آننامییپ ، دوشونمییپ کی تیرختورچیلاری تحریک إلییپ.اینشالله کی اول آخیری اولار ، یوخسا گینه ده حالین توتاروخ. بورا آزربایجاندی. بوردا لاتدخ اولماز.
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
بازهم خدمت مسؤولان بی کفایت و مدیر عامل تیم عرض میشود که : این چمن در فصل سرما و یخبندان ، فرسوده و تبدیل به خاک میشود و بازی کردن روی آن خیلی سخت است و نمی شود تاکتیک اجرا کرد و تیم های حریف از این فرصت استفاده کرده و رو به بازی ضد فوتبال علی اصغری (شیوه ی بزن زیرش) می آورند تا وقت بازی تلف شود و حدأقل یک امتیاز بگیرند. و باید یک فکر اساسی کرد. ما به چمن شیک و مجهز اروپایی نیاز داریم
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
یادمان باشد که عملکرد یک تیم را بر اساس جدول رده بندی و عملکرد یک مربی را بر اساس کارنامه اش (نتایج و همان جدول) مورد ارزیابی قرار میدهند و با توجه به اینکه تراختور آذربایجان صدر نشین هست ، عملکرد رسول پاشا قابل قبول و مثبت و راضی کننده هست و قطعاً حمایت خواهد شد. و به قول هفته نامه ی فوتبالیست ها : « پروژه ی جلالی روی خطیبی اجرا شدنی نیست » (و نخواهد شد)
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
باید مراقب حاشیه سازها (عوامل نفوذی) بود. جیره خواران قلعه نویی و ... همیشه در سایت حضور دارند و بعضاً نظر هم می نویسند و خودشان را الکی تراختوری جا میزنند ولی کور خونده اند ، فریبشان را نمی خوریم. در فصلی که لات نازی آبادی سرمربی تراختور بود ، با وجود اینکه مهدی کیانی را اخراج کرد و برخی گندهای دیگر را زد و آبروریزی کرد (از جمله پول دادن به چند تا نوچه و لوطی خود برای ضرب و شتم کمک داور بیچاره ی رشتی در پمپ بنزین و ...) حمایتش کردیم ، پس واجب است که الان هم همشهری خودمان (رسول خطیبی) را به بهترین شکل ممکن حمایت کنیم.
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
قربون فوتبال برم که خیلی ها (رحمتی ، خلعتبری ، فخرالدینی ، پیام صادقیان ، ...) را آدم کرده . خیلی از فوتبالیست های ایرانی دیپلم هم ندارند ولی با پول ، مدرک های قلّابی گرفته اند (لیسانس! ، ...) ، و شایستگی های فنی لازم را ندارند ولی با پارتی بازی و به لطف دلال ها به تیم های مطرح راه پیدا کرده اند (با قرار دادهای میلیاردی) بازیکنان اروپایی اگر پول زیادی می گیرند ، حقشان هست ، چون هم عالی بازی میکنند و هم اینکه در کارهای خیر به مردم نیازمند کمک میکنند ولی بازیکنان ایرانی ، ظرفیت پول زیاد را ندارند و زود جوگیر میشوند و به فساد و عیاشی رو می آورند.
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
« غیرت » و « شرف » و « تعصّب » چیزهایی نیستند که آنها را یاد گرفت و یا با پول خرید ، باید در ذات و جوهره ی یک انسان باشد. فصل پیش در بازی گسترش فولاد با پرسپولیس (در تبریز) که با نتیجه ی یک بر صفر به سود گسترش تمام شد ، خلعتبری بی ادب (بازیکن تیم تهرانی) بعد از پایان بازی به خاطر عصبانیت ناشی از باخت تیم محبوبش به سوی آقای جلیل نژاد (خبرنگار شبکه ی استانی سهند) حمله ور شده بود و قصد داشت او را کتک بزند و فحش های زشت و رکیکی را هم داده بود (در اخبار هم نشان داد) ، همین بازیکن ، این فصل وقتی با سپاهان به تبریز آمد ، توسط بعضی ها تشویق شد!
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
اگر می خواهیم تیممان نتایج درخشانی کسب کند و بازیها را با اقتدار ببرد ، اولاً باید جانانه و پرشور تشویق کنیم و به بازیکنان تیم خود روحیه ی مضاعفی بدهیم ، ثانیاً باید استادیوم را برای همه ی تیم ها جهنم کنیم و با هووووو کردن تحقیر آمیز (و با تفکر حرفه ای) روحیه ی حریف را تضعیف کرده و موجبات شکستش را فراهم آوریم. اگر بعضی از هواداران هم بخواهند برخی از بازیکنان سابق تراختور را تشویق کنند و به نوعی از زحمات! آنها تشکر کرده باشند ، این کار بهتر است در پایان بازی انجام پذیرد ، نه در ابتدای بازی (که روحیه بگیرند و شیر شوند!)
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
در مورد مسئله ی رحمتی ملعون باید بگویم که اولاً ما آذربایجانی ها به میهمان نوازی و مؤدب بودن معروفیم و فرهنگ و انسانیت و مرام و معرفت ما زبان زد خاص و عام می باشد (تاریخ گویای همه چیز است) و اگر کسی به ما احترام بگذارد و مؤدبانه رفتار کند ، نوکرش هم هستیم و حتی جانمان را هم قربانش می کنیم ، ولی اگر کسی بخواهد از احترام ما سوء استفاده کند و سوسول بازی و ادا و اطوار در بیاورد ، از خجالتش در می آییم و حقش را کف دستش می گذاریم. با کسی هم شوخی نداریم. (به خصوص در فوتبال که فدراسیون عادلی نداریم و همه ی تصمیمات بر علیه ما هست)
14 ساعت پیش
تراختور جوان میگوید:
مافیای کثیف از جان تراختور و فوتبال آذربایجان چه میخواهد؟! چرا وقتی که طرفداران بی ادب و بی تربیت و بی ظرفیت و عقده ای و وحشی استقلال و پیروزی ، زشت ترین و بی شرمانه ترین فحش ها و توهین ها را نثار ما و خانواده هایمان میکنند کمیته ی انضباطی آنها را محروم نمی کند؟! آیا لجن پراکنی ها و شعارهای نژاد پرستانه ی آنها بر علیه مردم عزیز آذربایجان (بیش از 35 میلیون تورک) مستحق جریمه و محرومیت نیست؟! با این حیله ها و کثافت کاری ها می خواهند استقلال را از بحران خارج کرده و تراختور را تضعیف کنند. (ألا لعنة الله علی القوم الظالمین)
14 ساعت پیش
تلاش میگوید:
تو بازی استقلال و پدیده درگیری شدید به وجود اومده آیا محروم میکنن یا اخطار میدن نخیر هرگز فقط میخوان بازی با استقلال بدون تماشاگر باشه یه بهانه گیر میارن و اینکار رو میکنن.این مهم نیست چون عادی شده مهم اینکه در تمام گل های دریافتی تراکتور ردپای یه بازیکنه و کاپیتان تیم هم پاس های اشتباهش دیگه از حد گذشته.
14 ساعت پیش